PRIESTORY NA ŠPECIÁLNE PRÍLEŽITOSTI

Užite si výnimočné životné udalosti v podmienkach nášho hotela. Vyberte si z miestností, ktoré vyhovujú malým súkromným akciám aj veľkým plesom.

PREZIDENTSKÝ APARTMÁN


Túžite po pompéznej oslave narodenín či rozlúčke so slobodou? Náš prezidentský apartmán s rozlohou 210 m² s využitím terasy pre event až do 100 osôb bude pre vás to pravé. Spolu s vašimi blízkymi si užijete terasu s krásnym výhľadom na námestie EUROVEA a Dunaj, priestrannú obývačku so stolom pre 22 osôb a ešte oveľa viac.

ZIMNÁ ZÁHRADA


Presklená Zimná záhrada dodá unikátny šmrnc každému vášmu eventu. Krásny výhľad na Dunaj vytvorí po zotmení čarovnú atmosféru vašej rodinnej oslavy aj narodeninovej party. Rozloha 128 m² je dostatočným priestorom pre 80 ľudí pri divadelnom či banketovom sedení.

ZION SPA PREMIUM


Pokiaľ chcete organizovať tichý večierok, kde si s hosťami zrelaxujete telo aj myseľ, využite služby ZION SPA PREMIUM.

Na rozlohe viac ako 800 m² si vychutnáte vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu, regenerujúce masáže, terapie tradičnej čínskej medicíny, telové procedúry aj omladzujúce pleťové ošetrenia.

BALLROOM


Ak plánujete veľkú akciu, ako napríklad ples, ballroom je pre vás rozhodne ideálnou miestnosťou. Hrdí sa majestátnym dizajnom a na jej rozlohu 300 m² sa zmestí až 400 hostí. Event vám spríjemní množstvo denného svetla, ako aj najmodernejšie technické vybavenie vrátane data projektora. Ak hľadáte niečo menšie, miestnosť je možné rozdeliť na dva separátne priestory, každý s rozlohou 150 m².

AMBER’S BAR


Amber’s Bar je skvelým miestom na rozmanité druhy osláv: od baby shower párty až po rodinné oslavy. Vaši hostia budú môcť ochutnať širokú ponuku koktailov od tých najlepších barmanov. Pre vinárov máme pripravený výber z domácich aj zahraničných vinoték a milovníkov piva zas potešíme slovenskou značkou ERB.

KONTAKTUJTE NÁS
HOVORIA O NÁS

L

Lucia Repčíková - New Age Advertising

“Nie je náhoda, že u vás už niekoľko rokov organizujeme eventy, ako Spa day či vianočný večierok. :-) Keďže sú určené pre našich VIP klientov, pekné priestory, ústretovosť, ochota personálu či kvalita a pestrosť jedál sú pre nás veľmi dôležité. Takže aj v budúcnosti s vami jednoznačne počítame.”


L

Bc. Lukáš Šidík

“Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za celú organizáciu našej svadby. Aj vďaka vám to bol pre nás krásny deň. Vždy ste nám vyšli v ústrety a veľmi ste nám so všetkým pomohli. Celý tím bol skvelo zorganizovaný, každý vedel čo má robiť. Naozaj ďakujeme celému tímu a sme radi, že sme si vybrali vás. Nikdy na to nezabudneme :) Ešte raz ďakujeme!”


J

Jana Gregušová - SKPR STRATEGIES, s.r.o.

“Chcem sa vám za všetko veľmi pekne poďakovať. Servis, aký poskytujete, sa nevidí všade, takže sme vám naozaj vďační za ústretovosť, nasadenie a ochotu vašich ľudí na mieste. Teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu pri iných podujatiach.”