Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/e/u/u20869/public_html/_sub/eventovepriestory/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4867
Špecialne Eventy - Eventy v Bratislave

PRIESTORY NA ŠPECIÁLNE PRÍLEŽITOSTI

Užite si výnimočné životné udalosti v podmienkach nášho hotela. Vyberte si z miestností, ktoré vyhovujú malým súkromným akciám aj veľkým plesom.

PREZIDENTSKÝ APARTMÁN


Chcete zo svojej narodeninovej oslavy či rozlúčky so slobodou urobiť nezabudnuteľný zážitok? Ohúrte svojich hostí prezidentským apartmánom s rozlohou 210 m² a kapacitou až 100 hostí . Priestranná obývačka so stolom pre 22 osôb a terasa s krásnym výhľadom na námestie EUROVEA a Dunaj bude pre vás to pravé.

ZIMNÁ ZÁHRADA


Presklená Zimná záhrada je skvelá voľba pre vaše oslavy. Poloha na námestí EUROVEA a výhľad na Dunaj pridá vašej udalosti tu pravú atmosféru. Rozloha 128 m² je dostatočným priestorom pre 80 ľudí pri divadelnom či banketovom sedení.

ZION SPA PREMIUM


Doprajte sebe a vaším hosťom relax. Výnimočné príležitosti spolu oslávte regeneráciou tela a mysle. Na rozlohe viac ako 800 m² si vychutnáte vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu, terapie tradičnej čínskej medicíny, telové aj pleťové procedúry a regeneračné masáže.

BALLROOM


Priestranná, presvetlená miestnosť s rozlohou 300 m² a kapacitou až 400 osôb, vhodná na veľké plesy a oslavy. Majestátny dizajn a moderné technické vybavenie je to pravé pre vašu akciu. Miestnosť je možné rozdeliť na dva menšie separátne priestory, každý s rozlohou 150 m².

AMBER’S BAR


Luxusný Amber’s bar v priestoroch komplexu EUROVEA je vhodný pre rôzne druhy osláv a firemných akcií. Bar ponúka širokú ponuku skvelých koktailov od profesionálnych barmanov, domáce aj zahraničné vína a oceňované pivo Pilsner Urquell.

HOVORIA O NÁS

L

Lucia Repčíková - New Age Advertising

“Nie je náhoda, že u vás už niekoľko rokov organizujeme eventy, ako Spa day či vianočný večierok. :-) Keďže sú určené pre našich VIP klientov, pekné priestory, ústretovosť, ochota personálu či kvalita a pestrosť jedál sú pre nás veľmi dôležité. Takže aj v budúcnosti s vami jednoznačne počítame.”


L

Bc. Lukáš Šidík

“Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za celú organizáciu našej svadby. Aj vďaka vám to bol pre nás krásny deň. Vždy ste nám vyšli v ústrety a veľmi ste nám so všetkým pomohli. Celý tím bol skvelo zorganizovaný, každý vedel čo má robiť. Naozaj ďakujeme celému tímu a sme radi, že sme si vybrali vás. Nikdy na to nezabudneme :) Ešte raz ďakujeme!”


J

Jana Gregušová - SKPR STRATEGIES, s.r.o.

“Chcem sa vám za všetko veľmi pekne poďakovať. Servis, aký poskytujete, sa nevidí všade, takže sme vám naozaj vďační za ústretovosť, nasadenie a ochotu vašich ľudí na mieste. Teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu pri iných podujatiach.”