Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/e/u/u20869/public_html/_sub/eventovepriestory/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4867
Svadby - Eventy v Bratislave

PRIESTORY NA SVADBU SNOV

Svadba je jednoducho zážitkom na celý život. Stane sa jedinečnou spomienkou nielen pre vás, mladomanželov, ale aj pre vašich priateľov a rodinu. Preto je dôležité naplánovať celý deň do najmenších detailov.

Pomôžeme vám vybrať tie najvhodnejšie priestory na svadbu, zabezpečiť ubytovanie pre svadobčanov a pripravíme vám špeciálne svadobné menu z kuchyne našej reštaurácie.

Môžete si vybrať od štýlových súkromných salónov až po veľkolepé sály na väčšie svadobné hostiny.

O slávnostné stolovanie, výzdobu na stoličky aj tanečného parketu sa postaráme my.

Okrem toho sa môžete tešiť na luxusnú noc v svadobnom apartmáne, kráľovské raňajky do postele a romantický oddych v luxusnom ZION SPA PREMIUM.Svadba pre 50 hostí
Svadba pre 80 hostí
Svadba pre 160 hostí

ZIMNÁ ZÁHRADA

SVADBA PRE CCA 50 HOSTÍ


Pre unikátnu atmosféru vašej malej svadby môžete využiť presklené priestory našej Zimnej záhrady.


Sme pripravení na rozmanité typy stolovania, pričom pri usporiadaní v štýle tanečného večera (za okrúhlymi stolmi) pripravíme sedenie pre približne 50 ľudí.

BALLROOM (I+II)

SVADBA PRE CCA 80 HOSTÍ


Ak túžite osláviť svoj veľký deň s celou rodinou aj kamarátmi, ideálnym priestorom pre vás bude naša veľkolepá Bálová sála (Ballroom) s rozlohou 300 m².

Ponúka množstvo denného svetla, vysoké stropy, vysokorýchlostné wi-fi pripojenie a najmodernejšie technické vybavenie.

BALLROOM (I+II)

SVADBA PRE CCA 160 HOSTÍ


Aj pre tie najväčšie svadby máme pripravené luxusné riešenie. Naše dve Bálové sály môžeme spojiť do jednej (sú totiž oddelené pohyblivou stenou) a získame tak 300 m² pre tú najlepšiu zábavu so všetkými vašimi blízkymi až do rána.

Miestnosť je presvetlená, má vysoké stropy, vysokorýchlostné wi-fi pripojenie a najmodernejšie technické vybavenie.

ZABEZPEČÍME VÁM TIEŽ

Deluxe apartmán pre novomanželov zadarmo

Fotenie v prezidentskom apartmáne ako darček

Ubytovanie pre Vás aj Vašich hostí

Rozlúčka so slobodou

Slávnostné svadobné menu

Romantické raňajky priamo do postele

HOVORIA O NÁS

L

Lucia Repčíková - New Age Advertising

“Nie je náhoda, že u vás už niekoľko rokov organizujeme eventy, ako Spa day či vianočný večierok. :-) Keďže sú určené pre našich VIP klientov, pekné priestory, ústretovosť, ochota personálu či kvalita a pestrosť jedál sú pre nás veľmi dôležité. Takže aj v budúcnosti s vami jednoznačne počítame.”


L

Bc. Lukáš Šidík

“Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za celú organizáciu našej svadby. Aj vďaka vám to bol pre nás krásny deň. Vždy ste nám vyšli v ústrety a veľmi ste nám so všetkým pomohli. Celý tím bol skvelo zorganizovaný, každý vedel čo má robiť. Naozaj ďakujeme celému tímu a sme radi, že sme si vybrali vás. Nikdy na to nezabudneme :) Ešte raz ďakujeme!”


J

Jana Gregušová - SKPR STRATEGIES, s.r.o.

“Chcem sa vám za všetko veľmi pekne poďakovať. Servis, aký poskytujete, sa nevidí všade, takže sme vám naozaj vďační za ústretovosť, nasadenie a ochotu vašich ľudí na mieste. Teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu pri iných podujatiach.”